Tule vabatahtlikuks!

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

Me lubame Sulle elumuutvat kogemust, sest…

  • Sind ootab ees missiooniga, avatud, toetav, lustlik, mitmekesisust väärtustav ja muutuste võimalikkusesse uskuv meeskond;
  • oled osa inspireeriva sõnarockifestivali loomisest ja saad panustada demokraatliku arutelukultuuri tugevnemisesse;
  • töötad koos oma valdkonna parimatega, saad sadu erialaseid ja isiklikke sõpru ning rikka kontaktide võrgustiku.

Just praegu vajame vabatahtlikke järgmistesse meeskondadesse:

TURUNDUS

  • Videograafid, et festivalist jääks alles liikuv pilt
  • Fotograafid, et festivalist jääks alles mitteliikuv pilt; PS – vaata videost, kuidas kirjeldab 2018nda aasta fotograaf Kermo (tänavuse festivali foto- ja videotiimi eestvedaja) oma kogemust vabatahtlikuna.

Käesolev video on valminud KÜSKi toel.

TAGASISIDE

  • Vaatlejad, et teaksime täpselt, mis ja kuidas meie aruteludel toimub
  • Küsitlejad, et koguda festivalikülastajatelt tagasisidet; PS – vaata videost, kuidas kirjeldab 2018nda aasta küsitleja Maarit oma vabatahtliku kogemust.

Käesolev video on valminud KÜSKi toel.

Kui Sa sel aastal osaleda ei saa, ära muretse, anna endast märku SIIN ja liitu meeskonnaga järgmise aasta festivalil!

Ootame nii noori omandama uusi kogemusi ja oskusi kui ka professionaale panustama oma erialaste teadmiste-oskuste-kontaktvõrgustikuga.

Perioodil 01.04.2018-30.04.2019 toetas Arvamusfestivali tiimiloome projekti Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK). Projekti eesmärk oli luua Arvamusfestivali kestlikkuse tagamiseks meeskonna loomise ja targa hoidmise plaan koos vajalike tööprotsessidega. KÜSKipoolne toetus oli summas 11 999,99 eurot.