Tule vabatahtlikuks!

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

Me lubame Sulle elumuutvat kogemust, sest…

  • Sind ootab ees missiooniga, avatud, toetav, lustlik, mitmekesisust väärtustav ja muutuste võimalikkusesse uskuv meeskond;
  • oled osa inspireeriva sõnarockifestivali loomisest ja saad panustada demokraatliku arutelukultuuri tugevnemisesse;
  • töötad koos oma valdkonna parimatega, saad sadu erialaseid ja isiklikke sõpru ning rikka kontaktide võrgustiku.

Hetkel otsime:

  • Arutelualade kuraatorid, kes toovad tihedas koostöös partnerorganisatsioonidega Arvamusfestivalile erinevad arutelualad, kus kogetakse sisukaid ja mõttevahetusse kaasavaid, uusi ideid ja algatusi inspireerivaid arutelusid. Loe rohkem infot ja anna endast märku SIIN.
  • Lastearutelude ala kuraatorit, kes toob tihedas koostöös partnerorganisatsioonidega Arvamusfestivalile põnevad lastele suunatud arutelud. Loe rohkem infot ja anna endast märku SIIN.
  • Venekeelsete arutelude kuraatorit, kelle  vastutusalaks on venekeelsete arutelude korraldajate nõustamine, informeerimine ja koostöö toetamine. Loe rohkem infot ja anna endast märku SIIN.
  • Kommunikatsioonitiimi vabatahtlikku, kes aitavad koostada festivali kava, kirjutavad koos teistega festivali, programmi ja inimesi tutvustavaid teksti. Loe rohkem infot ja anna endast märku SIIN.

Kui sa ei leidnud sobivad vabatahtliku võimalist, aga tunned, et tahad ka olla osa meie ägedast vabatahtlike meeskonnast, siis anna endast märku SIIN ja liitu meiega 2020. aasta festivali korraldamises!

Ootame nii noori omandama uusi kogemusi ja oskusi kui ka professionaale panustama oma erialaste teadmiste-oskuste-kontaktvõrgustikuga.

Perioodil 01.04.2018-30.04.2019 toetas Arvamusfestivali tiimiloome projekti Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK). Projekti eesmärk oli luua Arvamusfestivali kestlikkuse tagamiseks meeskonna loomise ja targa hoidmise plaan koos vajalike tööprotsessidega. KÜSKipoolne toetus oli summas 11 999,99 eurot.