Tule vabatahtlikuks!

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali,” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

Me lubame Sulle elumuutvat kogemust, sest…

  • Sind ootab ees missiooniga, avatud, toetav, lustlik, mitmekesisust väärtustav ja muutuste võimalikkusesse uskuv meeskond;
  • oled osa inspireeriva sõnarockifestivali loomisest ja saad panustada demokraatliku arutelukultuuri tugevnemisesse;
  • töötad koos oma valdkonna parimatega, saad sadu erialaseid ja isiklikke sõpru ning rikka kontaktide võrgustiku.

Tule juba täna meie ägedate vabatahtlike meeskonda!

Kui Sulle läheb korda Arvamusfestivali idee ja soovid liituda meie meeskonnaga – anna endast märku! Kliki linkidel ja loe lähemalt, milliseid põnevaid väljakutseid eelpool väljatoodud rollid Sulle pakuvad!

Just praegu ootame oma meeskonnaga liituma järgmisi inimesi:

Lisaks kutsume Arvamusfestivali tagasisidetiimiga liituma küsitlejaid ja vaatlejaid! Arvamusfestival kogub igal aastal külastajatelt tagasisidet ja vaatleb arutelude edenemist. Selle info põhjal oskame paremini hinnata festivali kordaminekuid ja teha (p)arendusi järgmisel aastal. Valikus on: 

  • 9.06 Kagu-Eesti eelarvamusfestival;
  • 17.06. Noorte eelarvamusfestival Haapsalus;
  • 10.-11.08 Arvamusfestival Paides.

Eelarvamusfestivalidel piisab 2-3, Paidesse ootame ca 10-20 julget ja tähelepanelikku vabatahtlikku. Anna endast märku inimesed@arvamusfestival.ee!

Ootame nii noori omandama uusi kogemusi ja oskusi kui ka professionaale panustama oma erialaste teadmiste-oskuste-kontaktvõrgustikuga. Kui Sa ei leidnud enda jaoks sobilikku rolli, palun kirjelda meile oma soove ja oskuseid ning saada need e-mailile inimesed@arvamusfestival.ee. Võtame Sinuga ühendust!