Tagasi kava juurde

Logopeediga ja logopeedita. Lahendused, mis leevendavad tugispetsialistide puudust

Ürituse lava: Haridusala (12)

Tugispetsialistide (eriti logopeedide ja eripedagoogide) puudusest on saanud üldtuntud teave. Pikas plaanis tuleb spetsialiste kindlasti juurde koolitada, kuid see võtab aastaid. Kuidas toimida juba täna nii, et vähese ressursi juures saaksid kõik lapsed vajalikku abi? Tutvustame olemasolevaid ideid ning loome ühiselt lahenduste kava, mis võiks aidata kõiki Eesti haridusasutusi ja omavalitsusi, keda tugispetsialistide puudus kimbutab.

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht: Tandemjuhid Nele Labi (Innove hariduse tugiteenuste agentuuri juht) ja Liina Põld (Haapsalu Linnavalitsuse abilinnapea hariduse alal)
Osalejad: Mailis Reps (Eesti haridus- ja teadusminister), Terje Jürivete (Pärnu linna kaasava hariduse spetsialist) Aaro Nursi (logopeedide kutsekomisjoni liige ning Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse juht), Karin Soosalu (Neeme kooli direktor) Marie Petrovitš (Innove Rajaleidja videologopeed), Tiina Kütt (Innove Rajaleidja Lääne-Eesti piirkonna juht), Piret Liba (Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakonna nõunik)
Korraldaja: SA Innove

www.innove.ee