Noorte [eel]arvamusfestival

Paide arvamusfestivali soojendusena toimub 15. juunil Viljandi lossimägedes teine noorte [eel]arvamusfestival. Üritust korraldavad Viljandi, Paide ja Võrumaa noortekogude noored.

Noorte [eel]arvamusfestival on Paide arvamusfestivalist välja kasvanud festival, mis on hea õhustikuga kohtumispaik, kus vahetada mõtteid noortele olulistel teemadel. Festival loob keskkonna, kus ühe päeva jooksul saab rääkida noorte jaoks olulistest küsimustest ning ka eelarvamustest, mille lahti [h]arutamine aitab kaasa uute ideede ja kasulike ettevõtmiste sünnile.

Festivali eesmärk on inspireerida noori nende elu mõjutavatel teemadel kaasa mõtlema, sõna sekka ütlema ja muutusi eest vedama. Noorte [eel]arvamusfestival ootab osalema kõiki noori, nooruslikke ja noorte ühiskondlikku aktiivsust oluliseks pidavaid inimesi ja organisatsioone kogu Eestist! Arutelude kava sünnib ideekorjesse laekunud ettepanekute põhjal ning koosneb üheksast arutelust ja töötoast (täpsem ajakava selgumisel).

Festivali korraldamise taga seisavad aktiivsed noored Ursula Ilves, Ave-Liis Kivest ja Kaarel Vene ning nende juhitud osaluskogud Viljandi noortevolikogu, Paide linna noortevolikogu ning Võrumaa noortekogu. Esimene noorte [eel]arvamusfestival toimus 2018. aastal Haapsalus ning selle korraldamist juhtis Haapsalu Noortevolikogu.

Jälgi infot Facebookis.
Küsimuse korral kirjuta noored@arvamusfestival.ee.

või

Ursula Ilves
Noorte [eel]arvamusfestivali projektijuht
Viljandi Noortevolikogu spiiker
ilves.ursula@gmail.com
+372 5450 1956

Foto: Alari Rammo