Lastearutelude ideekorje

Arvamusfestivalil toimuvad ka sel suvel lastearutelud! Kohtume 9. ja 10 augustil Eestimaa südames Paides ning räägime just Eesti laste jaoks olulistel ja põnevatel teemadel.

Lastearutelu on laste korraldatud ja läbi viidud arutelu. Lastearutelude alale on oodatud kuni 7. klassi õpilaste arutelud. Teemad, millest rääkida, võib välja mõelda oma sõpruskonnas, perekonnas või koos klassiga. Arutelu võib olla vestlus, aga ka midagi muud, näiteks kõne, piknik või hoopis mõni vahva tegevus või mäng. Peamine, et see aitaks mõnd teemat huvitava nurga alt avada. Lastearutelus ei pea tingimata osalema ainult lapsed. Arvamusfestival aitab arutelusid ette valmistada ning mängulises võtmes läbi viia! 

Lastearutelude ideekorje kestab 30. märtsini. Nii et just praegu on õige aeg oma aruteluidee välja mõelda ja teele panna! Esita oma idee SIINAprilli alguses valib Arvamusfestivali programmitiim välja 6-8 ideed ning aitab edasi mõelda, kuidas arutelu kõige põnevamalt läbi viia. Arutelude tehniline ettevalmistus (lavaehitus, helivõimendus, salvestus jms) toimub samuti tihedas koostöös Arvamusfestivali meeskonnaga.

Lastearutelude kava avalikustatakse koos ülejäänud festivali programmiga 4. juunil 2019 ning juba 9.-10. augustil kohtumegi Paides!

Lisainfo:
Marju Kask
Arvamusfestival 2019 lastearutelude ala koordinaator
marju.kask@arvamusfestival.ee

Foto: Arvamusfestivali vabatahtlik Anna Markova